Ви є тут

Викладачі

 

Авершина Людмила Григорівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Алексахіна Олена Григорівна

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

 

Андрєєва Людмила Анатоліївна

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Андрющенко Людмила Андріївна

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Бобик Катерина Дмитрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Бондарчук Інна Михайлівна (методист коледжу)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Бортняк Катерина Василівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Кандидат юридичних наук, доцент, спеціаліст

Ведмідь Олексій Миколайович

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст

Волгіна Наталія Ярославівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст

Галка Людмила Федорівна

Голова циклової комісії документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Грушко Олександра Вікторівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Демехіна Ірина Петрівна (завідувач навчально-методичним кабінетом)

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Дехтярчук Вікторія Вікторівна (методист коледжу)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Дзержинська Тамара Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

 

Глушко Людмила Михайлівна

Голова циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Горащенко Ірина Іванівна

Голова циклової комісії автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Гринчук Ольга Володимирівна (завідувач відділом практики)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст першої категорії

Зайчук Єлизавета Ігорівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст 

Капран Світлана Богданівна   (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Карнаух  Людмила Петрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист


Кащенко Михайло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

 

Корнієнко Надія Петрівна

Голова циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст першої категорії

Кондратьєв Анатолій Ілліч

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст

Копачевський Михайло Георгійович

Голова циклової комісії міського електротранспорту

 

Король Тетяна Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії

Кучма Олена Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст першої категорії

Ленченко Олена Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Лещенко Андрій Миколайович

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст

Луценко Людмила Олексіївна

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Любченко Лариса Василівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Маркова Аліна Миколаївна (методист коледжу)

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст першої категорії

Мельничук Василь Терентiйович (заступник директора з адміністративно-господарської роботи)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Мокранська Ольга Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст

Науменко Павло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

Орендарчук Галина Олексіївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Кандидат філософських наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Островський Валентин Едуардович

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Півняк Сергій Степанович

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст

Попсуй Мар'яна Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст

Пустовойт Людмила Анатоліївна (заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Романова Маргарита Іванівна (директор коледжу)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Сагайдак Ірина Степанівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

Сарнавська Людмила Вікторівна

Голова циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Сафіна Ольга Василівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії

Силенок  Ганна Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії

Слободянюк Наталія Миколаївна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Тараненко Оксана Сергіївна

Голова циклової комісії фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Тарнавський Артур Миколайович

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст

Тимкіна Лариса Леонідівна

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Тимошенко Віра Федорівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Тимошенко Тарас Сергійович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Тиха Надія Олександрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Улицька Інна Ігорівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

 

Устюгова Жанна Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст

Федотов Анатолій Володимирович (заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Чуприна Роман Геннадійович

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст

Шатковська Галина Іванівна

Циклова комісія фундаментальних дисциплін