Ви є тут

Будівництво та цивільна інженерія (Обслуговування електротехнічного обладнання та автоматичного устаткування будівель і споруд)

Сучасний будівничий – це висококваліфікований фахівець, що володіє як традиційними, так і новітніми технологіями, впровадженими в будівельній індустрії.

Підготовка висококваліфікованих фахівців, які забезпечують безперебійне електропостачання будівель та споруд, діяльність усіх служб міського господарства, є упродовж усієї історії коледжу справою честі педагогічного колективу. Фахівців за цією спеціальністю коледж готує з 1949 року. Спочатку спеціальність мала назву «Електрообладнання цивільних будівель і комунальних підприємств», згодом – «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд». А з 2016 року спеціальність отримала нову назву — «Будівництво та цивільна інженерія».

Випускники – це спеціалісти в галузі електропостачання житлових масивів та промислових підприємств; будівництва підприємств енергетики та промисловості, монтажу і встановлення збірних конструкцій; обслуговування освітлювальних та силових електроустановок; монтажу та експлуатації трансформаторних підстанцій, ліфтів, ескалаторів, траволаторів та інших вантажопідйомних механізмів.

Опановуючи професію впродовж навчання в коледжі, студенти отримують знання з будови та експлуатації трансформаторних підстанцій, розподільчих та поверхових щитів, захисних автоматів та реле, вивчають теоретичні основи електротехніки, промелектроніку, креслення та інженерну графіку, основи автоматики та мікропроцесорної техніки, електричні машини і трансформатори, електричний привід і основи управління, монтаж, експлуатацію та ремонт електромеханічного обладнання, автоматичні пристрої та електропостачання будівель і споруд. Під час навчання студенти набувають навичок роботи з принциповими і функціональними схемами з електропостачання, роботи ліфтів, кондиціювання та вентиляції приміщень, забезпечення умов виробництва будівельно-монтажних робіт відповідно до проекту виробництва робіт, робочих креслень, вимог нормативних документів з охорони праці, протипожежної безпеки, захисту довкілля і вимог державних стандартів ДБН України, СНіП тощо.

З З метою підвищення професійної підготовки спеціалістів та скорочення термінів адаптації на виробництві, студенти коледжу проходять виробниче навчання на діючих підприємствах, зокрема таких, як: ПрАТ «ОТІS», який очолював випускник коледжу Пономаренко Михайло Прокопович; ТОВ «Ліфткомсервіс», керівник якого – випускник коледжу Бережний Андрій Петрович; ТОВ «Карат-Ліфткомплект», ТОВ «Майстерліфт», ТОВ «ЛІФТМЕХАНІКА»», ТОВ «АВРОРА-ТЕРМ», ТОВ  «Системи освітлення України», ПАТ «Трест Київелектромонтаж», ЖЕКи (ЖРЕО), ТОВ «Київенергопроект», ПАТ «Київенерго», ПАТ «Київгаз», КП «Київський метрополітен» – ескалаторна служба та служба електропостачання і багато інших державних та приватних служб міського господарства. Названі підприємства, як правило, стають робочими місцями для випускників коледжу.

Заняття на виробництві електродепо "Оболонь"