Зустріч із представниками ПУМБ

Екскурсія до Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП

18 квітня студенти коледжу , які навчаються за  спеціальностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 174 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка, 183 Технології захисту навколишнього середовища,  разом із викладачами Інною Михайлівною Бондарчук та Віктором Степановичем Василюком відвідали Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження  НУБіП та ознайомилися  із новітніми,  багатофункціональними лабораторними стендами та сучасною навчально-лабораторною базою :  лабораторіями з відновлювальних джерел енергії, інтернету ре

Майстер-клас "Використання ресурсу Canva в освітній діяльності"

Мета будь-якого професійного навчання – підвищувати якість професійного складу працівників підприємства, організації чи установи (у тому числі і закладу освіти), формувати в них високий професіоналізм, майстерність, сучасне економічне мислення, вміння працювати в нових економічних умовах. Підвищення кваліфікації – це набуття нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань.

Вистава «Звірині історії»

Творча середа у коледжі: театральна студія "Джой" представила виставу «Звірині історії» за п'єсою Дона Нігро. Історії з життя тварин про життєві потреби, нав'язливості, сумніви, відчай та нестримні мрії.

У виставі грали: Олександра Антіпанова - МетДл-11, Софія Сілевич МетДл-11, Оксана Харсіка - Мт-21, Владислав Боровіченко - МетДл-11, Максим Пшінка - ЕкА-11, Михайло Гіль - Мт-11. Режисерка - Олена Жигалкіна.

Відкрита виховна година на тему "Куренівська трагедія"

13 березня 1961 року став чорним днем в історії нашого міста. В цей день Куренівський район Києва був охоплений потужним селевим потоком, який знищив будинки, забрав життя безлічі невинних людей та залишив після себе руїни та трагічні спогади. Ця трагедія стала однією з найбільш масштабних техногенних катастроф в історії міста.

Відкритий захист курсових проєктів

В групі Ел-31, спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відбувся відкритий захист курсових проєктів з дисципліни «Електропостачання будівель і споруд».

Cертифікат про акредитацію

Нарешті ми отримали сертифікат про акредитацію освітньо-професійної програми Обслуговування комп'ютерних систем і мереж спеціальності 123 Комп'ютерна інженерія.

Дякуємо нашим стейкхолдерам, педагогічному колективу та здобувачам освіти за продуктивну роботу!

Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України

Дуже плідно завершився минулий тиждень для наших студентів. 21-2З березня 2024 року студенти 1 курсу Корнієнко Вікторія  (група Мт-11) та Кривоносова Ірина (група ЕкА-11)  разом з викладачем біології Алєксахіною Оленою Григорівною проходили міжнародне онлайн-стажування у формі тренінгу на базі Національного університету харчових технологій (м. Київ, Україна), беручи участь у роботі Міжнародної школи Жана Моне на тему  "Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України". Результатом стажування є отримання сертифікатів учасника Міжнародної Школи Жана Моне.

Педагогічні читання

15 березня 2024 року пройшли педагогічні читання на тему: «Сучасні інструменти педагога – дієвий спосіб мотивації здобувачів освіти до навчання». Викладачі поділились своїм досвідом зацікавлення здобувача освіти до здобуття знань, зокрема Сафіна Ольга Василівна зосередила увагу на методі досліджень і продемонструвала відеоролик лабораторної роботи «Дослідження якості питної води».

Круглий стіл керівників курсових та дипломних проектів

Захист дипломного проекту - це фінальний етап навчання в коледжі, підсумок всього пройденого шляху. Саме тому важливо приділяти особливу увагу процесу написання, оформлення та захисту курсового та дипломного проекту. Саме цим питанням був присвячений круглий стіл керівників курсових та дипломних проектів щодо єдиних вимог розробки документації. Дякуємо головам випускових циклових комісій за плідну роботу.