До 210-річчя від дня нарождення Т.Г. Шевченка

9 березня 2024 року ми відзначаємо неймовірну подію - 210 років від дня народження видатного українського поета, художника і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Він залишив незгасимий слід у нашій історії, своїми творами заслуживши найвищу шану та визнання як в Україні, так і за її межами.

З нагоди цієї великої події студенти нашого коледжу виконали поезію Т.Г.Шевченка "Минають дні, минають ночі" різними мовами.

Зустріч з бійцями 12 бригади спеціального призначення Національної гвардії України “Азов”

День Абітурієнта

Практичне дослідження якості питної води у ВСП КФКМГ ТНУ імені В. І. Вернадського в рамках українського формату stem програм - «Інженерний тиждень»

22 лютого 2024 року викладачі циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін Романова М.І. та Устюгова Ж.В. провели круглий стіл «Проблеми та перспективи відновлення вітчизняної економіки під час військових дій».

Випускний зі спеціальностей: "Будівництво та цивільна інженерія" та "Менеджмент".

Збори студради зі старостами

Захист дипломних проектів групи Ел-41

Кваліфікаційний іспит групи Мт-41

Щорічно в останнній тиждень січня здобувачі освіти за спеціальністю 073 Менеджмент пишуть Кваліфікаційний іспит на здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр з організації обслуговування на транспорті. Не дивлячись на військовий стан в країні та постійні повітряні тривоги, студенти групи Мт-41 успішно склали даний іспит в режимі офлайн.

Практичне заняття з дисципліни «Технічне обслуговування ЕОМ»

Наприкінці першого семестру в групі КМ-41 відбулося нетипове практичне заняття з дисципліни  «Технічне обслуговування ЕОМ». Заняття проходило у формі змагання між двома командами групи. Кожна команда писала  покрокову  інструкцію  з заміни оптичного приводу. Студенти показали не лише свої теоретичні  знання , а й практичні навички, які так потрібні  майбутньому спеціалісту з комп'ютерних систем і мереж!