Майстер-клас "Використання ресурсу Canva в освітній діяльності"

Мета будь-якого професійного навчання – підвищувати якість професійного складу працівників підприємства, організації чи установи (у тому числі і закладу освіти), формувати в них високий професіоналізм, майстерність, сучасне економічне мислення, вміння працювати в нових економічних умовах. Підвищення кваліфікації – це набуття нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань. Метою підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти (пункт 3 Порядку). Підвищення кваліфікації вчителів – процес, безумовно, творчий. Особливо з таким спектром можливостей: навчання за освітньою програмою, стажування, вебінари, онлайн-конференції, предметні інтенсиви, курси, семінари-наради, тренінги, майстер-класи тощо.

10 квітня 2024 року в нашому коледжі у рамках роботи "Школи професійної адаптації та педагогічного досвіду" відбувся майстер-клас "Використання ресурсу Canva в освітній діяльності", проведений викладачем циклової комісії документознавчих дисциплін Миронюк Юлією Вячеславівною. Canva — платформа графічного дизайну, що дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент для соціальних мереж. Викладачі мали змогу ознайомитися з принципом роботи на ресурсі, зокрема: як створювати дизайн документу, онлайн-дошки, презентації та наповнювати їх контентом, як створювати інфографіку, як працювати з шаблонами тощо. Дізналися, як створювати цікаві завдання, як систематизовувати свої ідеї та залучати до активного навчання студентів за допомогою групових проєктів, створення відеороликів, анімації, як мотивувати здобувачів освіти, де б вони не були, завдяки фідбеку (зворотному зв'язку) у режимі реального часу. Було корисно і повчально.