Ви є тут

Зустріч з ГО YMCA Kyiv!

     Нарешті, це сталося! В неділю, 10 жовтня, новообрана Студентська рада Київського фахового коледжу міського господарства познайомилась з волонтерами ГО YMCA Kyiv! Ми вирішили провести вихідний з користю і зустрілись, щоб нові активні члени студентського самоврядування дізнались більше про молодіжну організацію, з якою наш коледж співпрацює вже багато років. 
 
     Що ми встигли зробити і почути?
 
  • Розкрили поняття волонтерства - написали власні сценарії життя, в яких в певний момент з'являється волонтерство. 
  • Подумали, як розв'язати проблеми молоді - відсутність практики англійської мови, залежність від гаджетів, страх перед публічними виступами і т.д. Виявилось, що YMCA Kyiv має багато ініціатив і інструментів, в яких молоді люди можуть знайти себе. 
  • Дізнались про діяльність YMCA Kyiv за останні роки. Навіть умови пандемії не зупинять молодь, яка горить ідеями змінити світ, діючи локально! Тепер ми разом мріємо про відновлення дитячих таборів, і збираємось підтримувати існуючі програми - еконапрям, соціальна робота, speaking-club, скаутинг, настолки і арт!
  • Поспілкувались з волонтерами: випускником нашого коледжу, Валентином Дроздовим, викладачкою Наталією Волгіною, які наразі є активними учасниками соціального напряму. 
 
     Презентацію організувала і провела Марина Ісаєва, яка є волонтеркою YMCA Kyiv з 2019 року, а зараз представляє також правління цієї організації. Марина залишилась задоволена активністю і ініціативністю Студради, і сподівається на подальшу співпрацю!
 
     Дякуємо волонтерам і нашим студентам за те, що показують приклад енергійності, небайдужості і цілеспрямованності! Разом до нових перемог!