І знову - профорієнтація...

Знову активні та талановиті студенти нашого коледжу вразили своєю творчою майстерністю, провівши профорієнтаційну роботу в одній з київських шкіл. 19.04.19 Наша працьовита команда по профорієнтації — студенти Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, під керівництвом Мар'яни Миколаївни Попсуй відвідала Київську школу І-ІІІ ступенів № 308. Хлопці та дівчата продемонстрували свій яскравий виступ учням та вчителям школи — чарівні пісні, веселі танці та цікаві доповіді про свої майбутні професії. Викладач нашого коледжу Інна Михайлівна Бондарчук надала детальну інформацію майбутнім абітурієнтам щодо вступу 2019 до нашого навчального закладу, про переваги та перспективи навчання у Київському коледжі міського господарства. Зустріч пройшла жваво та цікаво.