ІІ Регіональна олімпіада з екології «ЕКО-2019»

В рамках декади Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Національного університету державної фіскальної служби України 28 березня 2019 р. кафедрою товарознавства та техногенно-екологічної безпеки була проведена ІІ Регіональна олімпіада з екології «ЕКО-2019», учасниками якої стали учні 9-ти випускних класів та студенти 7-ми коледжів: 22 учасники – очно та 43 – дистанційно.

За результатами олімпіади визнано:

• кращі «ЕКО-коледжи» – Ірпінський державний коледж економіки та права (серед учасників Київської області) та Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (серед коледжів м. Києва);
  • кращі «ЕКО-студенти» – Коробченко Анастасія (Ірпінський державний коледж економіки та права) та Терещенко Євгеній (Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського);
  • кращий «ЕКО-викладач» – Алєксахіна Олена Григорівна (Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського).