І знову - профорієнтація...

А ми продовжуємо профорієнтувати учнів-випускників...

13.03.19 представники нашого коледжу (викладачі та студенти) знову проводили профорієнтаційну роботу з учнями-випускниками. На цей раз нас гостинно запросила до себе Київська школа І-ІІІ ступенів N 306. Заступник директора з виховної роботи Кучер Алла Василівна дуже допомогла нам в організації зустрічей зі школярами дев'ятих та одинадцятих класів, за що ми їй щиро вдячні!

Представники навчального закладу поспілкувалися з учнями, розповіли про наш коледж і про перспективи, які очікують тих, хто вступить до Київського коледжу міського господарства. Наші студенти розповідали про своє цікаве студентське життя, жартували і відповідали на питання. В кінці спілкування учням було роздано анкети та флаєри з детальною інформацією для абітурієнтів.
     Ще раз хочемо подякувати керівництву Київської школи N 306 за запрошення, заступнику директора з виховної роботи Кучер Аллі Василівні - за організацію зустрічей, а вчителям школи - за можливість провести бесіду з учнями!