Хелловін-2016

31 жовтня студенти та викладачі коледжу відсвяткували  Хелловін. Хелловін (Halloween) є одним з найдавніших свят у світі, яке веде свою багатотисячолітню історію зі стародавньої кельтської традиції вшанування злих духів та поклоніння усім святим.

В рамках програми студенти провели солодкий ярмарок, виручені кошти від якого, будуть спрямованні на придбання необхідних речей для дітей школи-інтернату в с. Удайці.

Не забули учасники дійства і про символ свята – гарбуз: кожен бажаючий зміг продемонструвати свої творчі здібності і приніс власноруч оформлений традиційний елемент Хелловіну.

Пройшов конкурс стіннівок присвячених Хелловіну серед навчальних груп, обрані переможці.

А також, психологом коледжу Лісовськой Л.В., був проведений мастер-клас з виготовлення традиційної «Ляльки з горища». Адже, якщо горищна іграшка зроблена своїми руками, то вона не тільки прикрасить інтер'єр, створить в будинку затишну атмосферу, стане улюбленою для малюка, але може бути чудовим подарунком близькій людині до свята.

Жарти, сміх, позитивні емоції викликають намальовані мордочки ляльок викладачами та студентами коледжу.

Бажаємо вам гарного настрою і щирих посмішок!