Тиждень комісії "Електротехнічного обладнання будівель і споруд"

У ході тижня циклової комісії «Електротехнічного обладнання будівель і споруд» 29.10.2013р.  пройшла  конференція на тему "Впровадження комп`ютерних технологій в ліфтовій індустрії". В ході конференції були представлені сучасні розробки в ліфтовій індустрії, а також запропонована дуже цікава презентація відносно MS Office Visio, як  інструмента для побудови різних схем, діаграм, інтерфейсів, планів, карт тощо.

30.10.2013р. відбулося відкрите заняття на тяговій підстанції нового покоління №12 на тему «Устрій та принцип роботи розподільчих пристроїв РП-10/600»

01.11.2013р. студенти ІІ, ІІІ, ІV курсів разом з викладачами підготували і провели конференцію на тему "Електротехніка в міському господарстві", в який вони представили цікаві матеріали та презентації. Закінчили конференцію гімном «Електриків», слова якого народилися ще у 20 столітті у стінах коледжу, а сьогоднішнє звучання йому надали студенти ІІІ курсу.