Проводжаємо 2023 рік та згадуємо найяскравіші миті цього семестру

Посвята перших та других курсів у студенти - зустріч з друзями та новий етап в житті після довгих місяців дистанційного навчання.

В цей семестр ми увірвались з новим складом Студентської ради та планом заходів, який затверджували разом на Студентській Конференції.

Концерт до Дня працівника освіти. Привітання від студентів, тепло та усмішки усім глядачам, подарунки та легка атмосфера - чудовий старт для культурних заходів в коледжі.

Благодійний ярмарок. Студенти продавали власну випічку та смаколики, та зібрали дуже потужну суму - допомогу військовим у госпіталь «Печерський»

День Студента. Цілий місяць наші першокурсники готувались до своїх «Візиток». Всі впорались зі своєю задачею та отримали заслужені нагороди. Також цим не обмежилось, глядачі побачили перформенси від активних студентів, Студенської ради та випускника нашого коледжу.

І також цей семестр відзначився зовсім не нудними буднями:

• традиційною зустріччю - чаюванням всього студентського активу з адміністрацією коледжу
  • диктантом до Дня української писемності та мови
  • Чемпіонатом Києва з греко-римської боротьби серед дорослих, де наші хлопці з групи ЕКА-11 показали гарні результати.
  • «Печерський стрілець-2023» - викладачі та студенти взяли участь у спортивному змаганні та вибороли ІІ місце в командному заліку.
  • Відвідування музеїв, виставок, підприємств та навіть курсів першої домедичної допомоги.

Участь в проєкті «Різдво в коробці» від ГО YMCA Києва, де наші студенти втілили декілька дитячих мрій - оголосили збір, купили та передали подарунки.

Волонтерський сектор ходив на прогулянки з песиками та передавав корм у притулок.

А закінчився наш рік по-справжньому казково. Ми всього за 3 дні закрили збір на акумулятор, який  потребували хлопці з Танкової бригади та передали їм разом з смаколиками та листами з побажаннями. Величезна подяка усім за цей семестр, а особливо - військовим, завдяки яким ми можемо навчатись, робити добро та проводити наші заходи