Екскурсія до історичного міста Батурин

22 жовтня 2016 року відбулась екскурсія викладачів та співробітників коледжу до м. Батурин Чернігівської області, яку організував профсоюзний комітет ККМГ

Під час екскурсії викладачі та співробітники коледжу відвідали відреставрований у 2005-2008 роках палац Розумовських. Усіх вразила цитадель-фортеця, розташована над високою кручею, побудована з дерев’яних колод і закріплена земляним валом і частоколом. На території садиби гетьмана К. Розумовського, де він з’являвся тільки для виконання казенних справ, побачили також церкву, криницю, побудовані в середньовічному стилі, прогулялися стежками унікального парку.

Екскурсії історичними пам’ятками України викликають велику зацікавленість, знайомлять з історією країни.