70 років Київському коледжу міського господарства Академії муніципального управління

7 жовтня 2016 року в Київському коледжі міського господарства Академії муніципального управління відбулися урочистості, присвячені 70-річчю з дня заснування закладу. Ювілейна дата зібрала в стінах коледжу випускників  1950-х – 2016 –х років.

В холі коледжу була відкрита  фото- і відеовиставка  про життя та діяльність випускників різних років. В стінах рідного навчального закладу панувала атмосфера радісних посмішок  і світлих спогадів про натхненну працю та  студентську юність.

Зустрічали  гостей в.о. ректора проф. Дацій Олександр Іванович та директор коледжу Романова Маргарита Іванівна. Коледж прийняв вітання від народного депутата України Сольвара Р.М.

Зі слова привітання  до учасників  свята звернулися  представники Міністерства освіти України Вихор Віктор Григорович і Ромащенко Інна Володимирівна. Вони зачитали лист-вітання від Міністерства освіти та науки України, в якому було  наголошено: «... що у дні святкування ювілею педагогічний колектив навчального закладу дедалі повніше й ефективніше реалізовує навчально-освітній, культурно-просвітницький, історико-мистецький, методичний потенціал, здійснює перехід до гнучкої конкурентоспроможної системи освіти...» Викладачам коледжу був вручений нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти»

Зі слова вітання і подяки за роботу  по підготовці висококваліфікованих фахівців для різних сфер міського господарства  до учасників урочистого зібрання звернувся перший заступник голови Київської обласної ради Майбоженко Володимир Володимирович. Він вручив Подяку колективу Київського коледжу міського господарства Академії муніципального управління і нагородив Почесними  грамотами Київської обласної групу викладачів коледжу. У своїй вітальній промові Володимир Володимирович підкреслив, що коледж міського господарства є справжньою  кузнею кадрів для  Києва та Київської області.

Київська обласна рада: 70 років Київському коледжу міського господарства АМУ

Від імені Київської міської адміністрації коледж вітав директор Департаменту транспортної інфраструктури  КМДА Майзель Сергій Петрович, який вручив Грамоту Київського міського голови колективу коледжу.

Заступник голови Печерської райдержадміністрації Невмержицький Анатолій Васильович привітав усіх присутніх з ювілеєм закладу, подякував за самовіддану працю, побажав творчого натхнення та професійних успіхів, а також вручив подяки від імені голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Мартинчука Сергія Олександровича.

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація: Київський коледж міського господарства відзначив 70-річний ювілей

Фотогалерея

Привітав коледж зі святом Голова правління, генеральний директор  ПАТ «АК Київводоканал» Новицький Дмитро Юрійович. А також вручив пам’ятний подарунок нашому навчальному закладу.

ПАТ АК "Київводоканал": Вітаємо коледж міського господарства з 70-річчям!

Продовження буде…