Зустріч бійців 81-й бригади

4 вересня студенти коледжу взяли участь у зустрічі  бійців 90-го десантно-штурмового батальйону, які повернулися із зони бойових дій додому. За плечима воїнів – нелегка служба в районі Костянтинівки та Опитного. Більшість з них є «кіборгами» – захисниками Донецького аеропорту. За час перебування в зоні АТО батальйон втратив убитими 38 і пораненими 137 воїнів. Командир роти вогневої підтримки старший лейтенант І.І.Зубков удостоєний звання Героя України (посмертно).  На зустрічі була присутня    Ніна Костянтинівна Брановицька – мати полеглого побратима десантників Ігоря Брановицького. Сьогодні матері вручили нагороду сина – орден «За мужність» ІІІ ступеня. Із сльозами на очах слухали студенти розповідь Ніни Костянтинівни про сина, про події , що відбувалися у Донецькому аеропорту, про  мужність захисників.