Випуск 2022

Традиційно в кінці червня завершили своє навчання та отримали дипломи молодших спеціалістів студенти ВСП «Київського фахового коледжу міського господарства Таврійського національного університету ім В.І. Вернадського».
    Ці навчальні роки стали для всіх нас особливими: пандемія та карантин відібрали в нас тепло особистих зустрічей, а війна відняла можливість повноцінно завершити роботу над курсовими, практикою та спільно відсвяткувати цей день.
    Випускний 2022 року - з присмаком гіркоти і болю через війну в країні, адже зруйновано плани, а друзі, з якими разом пліч-о-пліч провели стільки часу, тепер далеко. Та все ж ми об'єднані ідеєю перемоги над ворогом, відбудови держави та відновлення нашого щасливого, мирного життя.

Шановні випускники! Ми вас дуже любимо і бажаємо успіхів, сили в нових починаннях, терпіння, незламності!
Бажаємо вам здійсненні мрій! Мирного неба та легкого подальшого життя. Нехай щастить!