Еко-рух з YMCA!

Чергові вихідні для наших студентів не пройшли дарма, а подарували можливість нам приєднатись до світового Еко-руху разом з організацією YMCA Київ. В рамках міжнародного проєкту Generation Eco волонтери організували і провели серію тренінгів, спрямованих на розкриття тем сталого споживання, еко-свідомості та сортування сміття.

Протягом онлайн-тренінгів студенти груп Дл-31, Мт-11, Ек-11 та Км-11 брали участь в брейнштормах, вікторинах та дискусіях, що стосувались теми екології в Україні. Дізнались про сортувальні станції, отримали поради і лайфхаки, як почати сортувати вдома, а також послухали про ідеї «Дім – нуль відходів» Беа Джонсон.

Тренінги проводили активісти ГО YMCA Київ, серед яких був і наш випускник 2019 року – Валентин Дроздов, який наразі є одним з лідерів організації, членом правління і активно розвиває еко-напрям. Він поділився зі студентами секретами сортування, порадив вживати слово «вторсировина» замість сміття і побажав нам наснаги і успіхів на шляху до еко-свідомості.