Конкурс до Дня Художника

Щорічно в другу неділю жовтня в нашій країні відзначається День Художника. Наш коледж не оминула хвиля творчості — інстаграм-конкурс серед наших художників і художниць! Інстаграм-спільнота коледжу цих вихідних обирала з 12 робіт - найкращу. В умовах конкурсу не було чітких рамок і вимог - можна було надіслати роботу у вільній техніці і на вільну тему, обмежуючись тільки рамками цензури соцмереж.

В конкурсі взяли участь:

1. Анастасія Вербенко, Дл-31

2. Світлана Легенчук, МЕТДл-11

3. Нікіта Головченко, ЕкМ-11

4. Віталій Глуховський, МТ-11

5. Іван Самотуга, КМ-11

6. Валерія Максименко, МТ-11

7. Юлія Бережна, КМ-11

8. Катерина Красуля, МТ-11

9. Дар'я Куян, Дл-31

10. Сергій Шкребень, М-21

12. Анна Серебрякова, МТ-11

Ще один художник поки що не надав нам дані для публікації, і ми поважаємо його право залишитись анонімом. Так чи інакше, глядачі голосували не за людину, а за її роботу.

Переможці — Іван Самотуга та Світлана Легенчук — отримають свої подарунки наступного тижня. А ми вже зараз неймовірно пишаємось кожним з вас! І хоча результати конкурсу викликали неабиякий резонанс серед наших інстаграм-підписників, ми враховуємо право кожного на свою думку і радіємо, що мистецтво викликає емоції (дійсно, глядацькі симпатії іноді зовсім непередбачувані).

Всі учасники проявили свій особливий погляд на образотворче мистецтво. Нехай кожен художник відчує прожектори слави, що висвітлюють його картини! Але головне побажання - щоб ваші талант і натхнення завжди крокували поруч. Вірте в себе і в свій талант, шукайте справжнє мистецтво в собі, та будьте щасливі!