Відкритий захист практики ЕЛ-41

17 вересня відбувся відкритий захист проходження технологічної практики студентами групи Ел-41 за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія. Студенти продемонстрували набуті практичні знання, вміння та навички за фахом,  а також досвід роботи на базових підприємствах, де вони проходили практику, представили декілька практично-лабораторних стендів. На захисті практики були присутні студенти молодших курсів даної спеціальності, які набиралися досвіду та ідей для свого майбутнього захисту.  З метою знайомства з можливою майбутньою професією, захист практики відвідали дев’ятикласники школи № 306 разом з педагогами Мамась С.А., Буслович Г.В. та практичним психологом Рассохіним А.Є.