Захист курсового проекту в online-режимі!

Сьогодні пандемія внесла великі зміни та корективи в кожну сферу нашого життя. Не оминули ці зміни і освітньої галузі. Дуже швидко освітянам довелося пристосовуватися до сьогоденної ситуації, опановувати нові методи та технології навчання учнів та студентів. Так, швидкі зміни – це завжди стрес та труднощі, але викладачі Київського коледжу міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадського успішно впоралися з цим завданням. І прикладом цього є блискуче проведений захист курсового проекту з дисципліни Електропостачання будівель і споруд групи Ел-31 в online-режимі.

Дякуємо цикловій комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд за інтерактивну форму проведення цього захисту, в складі якої в online-режимі працювали: Корнієнко Н.П., Бондарчук І.М., Гринчук О.В., Олійник І.М. Наш навчальний заклад щиро пишається вами та вашими новими досягненнями! Так тримати!