Відвідання студентами виставки-музею каменю «Мінералія»

21.02.2020 р. студенти груп Ек-21, М-21, Ек-31, Ел-31 разом з викладачами А.М. Марковою, І.С. Сагайдак та І.І. Горащенко відвідали виставку-музей каменю «Мінералія». Унікальна освітньо-пізнавальна експозиція налічує понад 1000 зразків мінералів та самоцвітів з усього Світу і продовжує поповнюватися новими зразками. Серед експонатів 10 видів метеоритів, самородне срібло, золото, необроблені алмази та інше дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння в природному вигляді (рубін, сапфір, смарагд, аквамарин, топаз, гранат, гірський кришталь, бірюза, аметист і ін.). Зразки можна не просто побачити за склом, а й потримати в руках.

Разом з екскурсоводом студенти поринули в незвіданий і прекрасний світ дивовижних самоцвітів, древніх скам'янілостей і рідкісних мінералів та відкрили для себе багато цікавих фактів, пов'язаних зі світом каменю. Після екскурсії стало зрозумілим, що в природі немає «просто каменів», а навіть найнепривабливіший елемент навколишнього середовища приховує в собі багато таємниць.

Дякуємо працівникам музею за цікаво і пізнавально проведений час.