Випуск 2020

Випуск студентів денного відділення груп МТ-41 і Ел-41 Київського коледжу міського господарства
ТНУ ім. В. І. Вернадського

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.
Сенека

Позаду залишилися навчальні заняття, заліки й іспити, і нарешті — довгоочікуваний випускний.

Випускний — це фініш перед великим стартом, це підсумок взаємної праці викладачів і студентів, це новий життєвий етап молоді, випускний — це значна подія у житті кожної людини.

04 лютого 2020 року у Київському коледжі міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадського відбувся 70-й урочистий захід з нагоди вручення дипломів студентам-випускникам денного відділення груп МТ-41 та Ел-41.

Гарні, ошатні й такі уже дорослі дівчата та юнаки зібралися у святковій залі для отримання документа, який надає їм перепустку у самостійне життя, відкриває нові можливості і шляхи, — їх першого диплома молодшого спеціаліста.

До випускників з теплими й щирими словами звернулась директор Київського коледжу міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадського Романова Маргарита Іванівна і вручила дипломи з відзнакою кращим студентам-випускникам.

Разом із почесними гостями нашого свята директором Навчально-курсового комбінату КП «Київпастранс» Штукерт Валентиною Вікторівною та заступником начальника ескалаторної служби з безпеки руху КП «Київський метрополітен» Горницьким Іваном Дем’яновичем завідувачі денних відділень Авершина Людмила Григорівна та Капран Світлана Богданівна привітали і вручили дипломи звичайного зразка випускникам груп МТ-41 та Ел-41.

Теплими словами вчорашніх студентів привітали керівники груп — Сарнавська Людмила Вікторівна та Корнієнко Надія Петрівна, побажавши їм здійснення усіх задумів, мудрості і щирості упродовж усього життя.

Випускників вітали гості з компанії «Шиндлер» – керівник сервісного підрозділу Дегтяр Олександр Григорович та менеджер по роботі з персоналом Матиюк Анастасія Олександрівна; регіональний директор компанії Контакт, яка є офіційним дистриб'ютором фінської компанії KONE Elevators LTD в Україні, Корнієнко Ігор Володимирович; директор Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства ТНУ ім. В. І. Вернадського, доктор технічних наук, заслужений працівник освіти України Кисельов Володимир Борисович; директор Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування ТНУ ім. В. І. Вернадського, доктор наук з державного управління Горник Володимир Гнатович.

І, звичайно ж, зі словами гордості за своїх дітей та вдячності педагогам звернулись до присутніх від імені усіх батьків Кузьмик Світлана Григорівна та Ткачова Наталія Володимирівна.

Від імені випускників Похтель Дарія та Міщенко Максим подякували всім, хто навчав їх, підтримував і допомагав здолати всі перешкоди та труднощі, хто вірив у них і їхній успіх, хто любив їх і продовжує любити, хто сформував з них кваліфікованих спеціалістів.

Свято випуску супроводжувалось неймовірно гарними та добрими піснями і чудовими танцювальними виступами наших талановитих студентів.

Дорогі випускники, випуск — це завжди хвилююча, радісна й трохи сумна подія, тому що радісно усвідомлювати, що ми допомогли вам стати дорослими, освіченими професіоналами вашої справи, самостійними людьми. А сумно — тому що завжди важко прощатися з близькими та рідними, якими ви стали для нас за ці роки навчання. Хочеться подякувати вам за те, що ви дали нам новий досвід, адже вчитель той, хто не тільки вчить, але й сам постійно вчиться і набуває досвіду зі своїми учнями; за взаємні труднощі і радощі, які ми з вами пережили разом. І побажати вам, любі наші діти, завжди жити з відкритим щирим серцем і ніколи не здаватися. І пам`ятайте, що у будь-який час двері нашого навчального закладу і наші серця відкриті для вас!