Зустріч поколінь

31 жовтня 2019 року у Київському коледжі міського господарства Таврійського університету імені В. І. Вернадського зусиллями викладача англійської мови Людмили Петрівни Карнаух відбулася зустріч із надзвичайно цікавою та неординарною особистістю – Анатолієм Володимировичем Грищуком. Талановитий оповідач і майстер діалогу тривалий час тримав увагу присутніх студентів та викладачів.

Анатолій Володимирович не тільки викладач Київського військового ліцею імені І. Богуна, капітан І рангу запасу, учасник п`яти бойових служб, одного походу навколо Європи, є й письменник – автор декількох збірок дитячих віршів та казок, а також першого в Україні «Військово-політичного енциклопедичного словника» у 2-х томах.

Наші студенти та викладачі захоплено слухали його, дискутували з питань навчання, пошуку молодими людьми шляхів самореалізації, ставили гостю багато актуальних запитань і разом з ним шукали відповіді на них.

Анатолій Володимирович Грищук виявився мудрим та досвідченим гостем, а студенти — допитливими, розумними та зацікавленими.

Ми впевненні, що у нас попереду ще багато подібних зустрічей з цікавими особистостями, які готові поділитися своїми здобутками з нашими студентами.