Наука, технології і бізнес - слони, на яких тримається світ у 21 столітті

Нещодавно в Києві відбулася грандіозна для всіх співпрацівників галузі науки та технологій подія. З 5 по 7 листопада 2019 року у Міжнародному виставковому центрі, що знаходиться на Броварському проспекті, 15, проходив IV Міжнародний форум «INNOVATION MARKET».

Що таке «INNOVATION MARKET»? Як зазначили організатори цього проекту на своєму сайті https://innovationmarket.com.ua/: «Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно – фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності».

В наш час тема інновації технологій не просто актуальна, це, мабуть, одна з найважливіших тем для науки та всього людства. Зараз технології правлять світом майже нарівні з людиною. Не менш важливою темою є розвиток бізнесу у сфері науки і технологій і налагодження зв`язку між цими галузями. І тому обізнаність і компетентність у цих напрямках є необхідністю для кожної освіченої людини, якщо ми прагнемо бути сучасними і крокувати в ногу з часом. Саме тому 5 та 6 листопада Студенти групи Мт-41 Київського коледжу міського господарства Таврійського університету ім. В. І. Вернадського разом з викладачами Сарнавською Л. В. та Король Т. В. відвідали цей важливий захід — Міжнародний форум «INNOVATION MARKET».

Форум проводився у форматах виставкової зони та конференцій. На виставковій зоні Іnnovation Market були продемонстровані інноваційні проекти, винаходи та розробки.

Студенти з викладачами були присутніми на дискусійних панелях «Smart city – Трансформація міста», «Діджиталізація – Бізнес та Держава», «Джерела фінансування інноваційних проектів» та «Smart-кластери-тенденції розвитку в Україні та світі». А ще одна видатна подія, яка відбулася під час проводження форуму — це підписання Меморанду між Південною Кореєю та Україною про проект зі створення інфраструктури для електромобілів, свідками якої також стали наші студенти і викладачі.

Ми щиро вдячні організаторам Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» за запрошення та проведення такого цікавого та корисного заходу, за можливість отримання нашими студентами такого цінного досвіду у сфері комунікацій між наукою та бізнесом.