Практичне занурення майбутніх екологів

Ще видатний вчений Володимир Іванович Вернадський зазначав: «Вода стоїть осібно в історії нашої планети. Немає природного тіла, яке могло б з нею зрівнятися за впливом на хід основних, найграндіозніших, геологічних процесів. Не тільки земна поверхня, але і глибокі — в масштабі біосфери — частини планети визначаються, в найістотніших своїх проявах, її існуванням і її властивостями». Так, вода — це основа всього живого на нашій планеті, і наше життя повністю залежить від води. Тому вона стала особливо важливим об`єктом екологічних досліджень, а екологи закликають нас усіх дбайливо ставитися до такої цінності як вода.

Так, з метою більш глибокого вивчення і розуміння водного ресурсу 06 листопада 2019 року студенти групи Ек-31 спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» з викладачем, головою циклової комісії Горащенко Іриною Іванівною відвідали XVII МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2019. Там вони отримали не тільки багато цікавої детальної інформації про воду і її використання, а також великий обсяг технічного матеріалу для практичних та лабораторних робіт. А ще вони були присутніми на науково-практичній конференції з питань: Екологія підприємства, АКВА: Водопостачання та водовідведення, автоматизовані системи управління водним господарством, технології і системи контролю якості води, охорона водних ресурсів як сектора України, так і ближнього і дальнього зарубіжжя.

Цей корисний і дійсно цікавий захід став додатковим кроком для розуміння студентами цінності і актуальності їх майбутньої професії. Тому що без розвитку екології та екологів наш світ приречений на самознищення.