Постійний розвиток та обмін досвідом — невід'ємна складова професійності викладача

Викладачі Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського — справжні професіонали своєї справи! Одним з доказів цього є традиційне щорічне проведення навчально-практичної конференції для обміну досвідом викладачів у нашому вищому навчальному закладі. 16 жовтня 2019 року в коледжі відбулася чергова навчально-практична конференція на тему: «Інноваційні освітні тенденції: технології та інструменти забезпечення якості підготовки сучасного фахівця».

Виступи кожного доповідача були дійсно цікавими та повчальними, теми доповідей — актуальними, а саме: Карнаух Л. П. розповіла про методи мотивації та активізації навчального процесу для студентів І курсу, адже однією з найважливіших цілей освітнього процесу є збільшення мотивації учнів до навчання; Маркова А. М. зацікавила всіх темою «Критичне мислення як одна з тенденцій вищої освіти»; корисну інформацію з демонстрацією зразків робіт у доповіді «Метод проектів на заняттях з географії як засіб розвитку комунікативних здібностей студентів» надала Алєксахіна О. Г.; доповідь на актуальну в наш час інформаційних технологій тему «Інтеграція інтерактивної платформи Google classroom в навчальному процесі» зробила Обручнікова Н. Д.; захоплюючу розповідь про інтерактивні та мультимедійні навчальні технології в інформаційному суспільстві слухачі почули від Зозулі Т. І.; Самотуга О. А. розповіла про інноваційні підходи до навчання на прикладі вивчення історії; темою свого виступу Горащенко І.І. обрала «Самостійну роботу студентів як джерело професійної підготовки кадрів»; Кучма О. В. у своїй доповіді «Сучасні освітні технології: інклюзивне навчання» порушила тему інклюзивного навчання як перспективного та актуального для нашого коледжу у зв’язку з наявністю контингенту переселенців та інвалідів.

Такі інформативні та змістовні навчальні заходи дають унікальну можливість педагогу розвиватись як професійно, так і особистісно. Отже, з певністю можна стверджувати, що наші викладачі не тільки висококваліфіковані професіонали своєї справи, а й ще достатньо цікаві та всебічно розвинені особистості. Так тримати!