ВІТАЄМО !!!

«П'ять складових шляху до перемоги – це стійкість, швидкість, сила, майстерність і воля. Причому воля - це найголовніше!» (Кен Доерті)

Правдивість цих слів довів студент групи Км-11 Київського коледжу міського господарства Таврійського університету імені В. І. Вернадського Грабовецький Богдан Дмитрович, зайнявши третє місце у Київському чемпіонаті веслування на каноє серед вікової групи 2002-2003 р.н.  на дистанції 2500 метрів, який відбувся  05 жовтня 2019 року. Враховуючи те, що Богдан змагався зі спортсменами старшого за нього віку, і те, що така дистанція є достатньо нестандартною для подібних видів змагань, потрібно визнати, що заслужена ним номінація є чудовим результатом і справжньою перемогою.

Ми щиро вітаємо Грабовецького Богдана з його новим спортивним досягненням, бажаємо в майбутньому завжди виявляти таку ж стійкість та волю і завжди досягати поставлених цілей! Наш вищий навчальний заклад пишається тим, що така талановита та цілеспрямована молодь є серед наших студентів!