День відкритих дверей — час вступу вже незабаром!

18 травня 2019 року ми знову радо зустрічали у нашому коледжі майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Зовсім скоро випускники шкіл складуть свої ДПА та ЗНО і перед ними постане вибір їх майбутніх професій. Команда Київського коледжу міського господарства провела величезну та цікаву роботу з нашими гостями, допомагаючи визначитися майбутнім абітурієнтам з професійним напрямком — у концертній залі коледжу наші талановиті хлопці та дівчата під керівництвом Мар'яни Миколаївни Попсуй провели творчу розважально-виховну програму для запрошених учнів-випускників та їх батьків, вражаючи присутніх своїм захоплюючим виступом — піснями та танцями у сучасному стилі, цікавими промовами про свої майбутні професії. Заступник директора Київського коледжу міського господарства з навчально-виховної роботи — Людмила Анатоліївна Пустовойт — детально розповіла про умови вступу у 2019 році, про історію нашого навчального закладу та спеціальності, які можуть обрати випускники шкіл у нашому коледжі, і запросила майбутніх абітурієнтів для складання тестового іспиту для вступу до нашого коледжу.

Колектив Київського коледжу міського господарства щиро вдячний всім нашим гостям за зацікавленість нашим навчальним закладом та відвідування. Сподіваємося на нову зустріч з нашими гостями, які прийдуть незабаром до нас у якості абітурієнтів!