Час підбивати підсумки року…

07 червня 2019 року наш коледж підсумував результати роботи самих активних студентів за минулий навчальний рік (2018-2019) — на підсумкових зборах пройшло нагородження учасників та переможців різноманітних міських та Всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Керівництво Київського коледжу міського господарства: директор коледжу — Маргарита Іванівна Романова, заступник директора з навчально - виховної роботи — Людмила Анатоліївна Пустовойт, завідувач навчально-методичним кабінетом — Ірина Петрівна Демехіна та керівники груп вручили студентам нагороди, грамоти, сертифікати і подяки за активну участь у житті та діяльності нашого навчального закладу.

На фото — студенти групи КМ-21: Владислав Довгополий, Олександр Гриценок і Данило Деревинський — отримали сертифікати та призи за участь у ІХ Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2019», і студент групи КМ-31 — Денис Береговий, який також брав участь у ІХ Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2019», став учасником міської олімпіади іноземних мов, серед студентів київських вищих навчальних закладів I та II рівнів акредитації, виступив від нашого коледжу на міському конкурсі серед студентів київських вищих навчальних закладів I та II рівнів акредитації — «My future profession» — нагороджений сертифікатами, подякою та призом.

Ми пишаємося нашими вихованцями, радіємо їх досягненням, тішимося їх небайдужістю до навчання та життєдіяльності нашого коледжу і віримо, що попереду ще багато перемог та успіхів чекають наших талановитих і працьовитих студентів. Вітаємо вас!