День відкритих дверей — знайомство з майбутніми абітурієнтами

13 квітня 2019 року Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського знову гостинно запросив до себе майбутніх абітурієнтів та їх батьків. На цей раз захід відбувся у концертному залі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Наша творча команда студентів під керівництвом Мар'яни Миколаївни Попсуй провела розважально-виховну роботу з запрошеними до коледжу учнями-випускниками та їх батьками. Наші талановиті хлопці та дівчата знову вразили присутніх своїм захоплюючим виступом — піснями та танцями у сучасному стилі, цікавими промовами про свої майбутні професії. Заступник директора Київського коледжу міського господарства з навчально-виховної роботи — Людмила Анатоліївна Пустовойт — детально розповіла про умови вступу до коледжу у 2019 році, про історію нашого навчального закладу та спеціальності, які можуть обрати випускники шкіл у нашому коледжі.

У концертній залі коледжу була організована фотогалерея студентського життя. Запрошені з зацікавленістю розглядали «живі» та веселі фото.

Колектив Київського коледжу міського господарства сподівається, що знайомство з нашими гостями в майбутньому переросте у міцну та довгу дружбу.