ІІІ Обласна олімпіада з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності»

На базі Національного університету Державної фіскальної служби України 4 квітня 2019 р. кафедрою товарознавства та техногенно-екологічної безпеки було організовано і проведено ІІІ Обласну олімпіаду з професійно орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів ВНЗ І-IV рівнів акредитації Київської області.

На відкритті олімпіади ректор НУДФСУ, д.е.н., професор П.В. Пашко привітав учасників і їх викладачів, побажав продемонструвати у повній мірі свої знання.

Олімпіада проходила у вигляді комп’ютерного тестування, в якому брали участь 40 учасників з навчальних закладів Київщини та м. Києва.

Перемогу в ІІІ Обласній олімпіаді отримали:

- серед ВНЗ IV рівнів акредитації Київської області - Національний університет державної фіскальної служби України;

- серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації:

1 місце - Київський коледж міського господарства Таврійського університету імені В.І. Вернадського;

2 місце - Ірпінський державний коледж економіки та права та ДВНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум».

Почесне 3 місце за результатами олімпіади отримали - ВП НУБіП «Ірпінський економічний коледж»; КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуй-Левицького»; ВП НУБіП «Боярський коледж екології і природних ресурсів»; КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва»; Ржищівський гуманітарний коледж; Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж.

Усі учасники були нагороджені грамотами, дипломами, а їх керівники - подяками за високий рівень підготовки студентів.

Колектив кафедри вітає переможців і сподівається на подальшу співпрацю і зустрічі.

Команду нашого коледжу представляли: Кудояр Анастасія, Сиваш Даря (гр. Ек-21), Терещенко Денис, Терещенко Євгеній, Андрієнко Ілля (гр. Км-21) під керівництвом викладачів Алєксахіної О.Г. та Сагайдак І.С.