Захист курсових проектів з дисципліни «Електропостачання будівель і споруд» у групі Ел-31

26 березня 2019 року у Київському міському коледжі міського господарства під керівництвом голови циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд — Надії Петрівни Корнієнко та викладача спецдисциплін — Інни Михайлівни Бондарчук — відбувся захист курсових проектів з фахової дисципліни «Електропостачання будівель і споруд». На даний захід були запрошені завідувач денним відділенням екології, комп'ютерних систем та автоматизації — Світлана Богданівна Капран та завідувач виробничої практики — Ольга Володимирівна Гринчук.

Головною тематикою курсових проектів стали питання забезпечення комфортного проживання, нормальних умов відпочинку мешканців будинків, безпека людей, економічно-вигідні пропозиції щодо вибору електрообладнання будинків тощо. У курсових проектах розглянуті теми модернізації систем електрифікації промислових підприємств, торгово-розважальних центрів та житлових споруд, інноваційні технології в системі електропостачання за рахунок новітнього обладнання вітчизняного виробництва та інші.

Студенти групи Ел-31 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» креативно підійшли до виконання завдання та успішно справились з поставленою задачею. На відкритому захисті курсових робіт майбутні фахівці, а сьогодні ще студенти коледжу, продемонстрували роботу власноруч зробленого діючого стенду схем пуско-захисної апаратури системи електропостачання будівель і споруд.

Географія замовлень на розробку курсових проектів вийшла за межі міста Києва та Київської області. У цьому році до нас приєдналося і місто Кривий Ріг.

Але найголовніша мета захисту курсових проектів — усвідомлення майбутніми техніками та електромеханіками їх безпосереднього впливу на створення та забезпечення комфортних умов життя і безпеки мешканців будинків у сучасному місті.