Еколог – професія майбутнього!

19 березня 2019 року у Київському коледжі міського господарства відбувся відкритий захист курсових проектів з дисципліни «Природоохоронні споруди та їх автоматизація» під керівництвом Ольги Василівни Сафіної. Викладачі та студенти творчо підійшли до цієї події: захист курсових проектів супроводжувався не лише науковими доповідями, а й цікавим виступом самих студентів, які продемонстрували свої таланти і як майбутні екологи, і як чудові музиканти та співаки.

По завершенню захисту курсових проектів було проведено конкурс на кращу творчу роботу з дисципліни «Охорона праці у галузі» серед студентів групи Ек-41, під керівництвом Ірини Іванівни Горащенко .

А також всі присутні мали змогу подивитися фільми «Системи водопостачання та водовідведення».