Профорієнтація - це творчий процес

І знову наша професійна команда з профорієнтаційної роботи продовжує свою активну діяльність: на цей раз нас гостинно запросила до себе Київська школа І-ІІІ ступенів № 282.

Зустріч з учнями 8, 9 та 11 класів проходила неформально та святково — в актовій залі школи! Неймовірний яскравий виступ підготували наші талановиті студенти під керівництвом Мар'яни Миколаївни Попсуй! Професійно поставлені сучасні молодіжні танці та пісні, чарівні голоси студенток-співачок, яким впору змагатися на проекті «Голос країни», виразні та захоплюючі промови хлопців та дівчат про їх вибір професій — все це створило таку проникливу та зворушливу атмосферу, що емоції просто зашкалювали! Учні та вчителі школи № 282 отримали неймовірне задоволення від перебування на цьому заході! Ну а ми, звичайно ж, пишаємося нашими талановитим виконавцям виступу! Ви —  молодці!

Така величезна відданість коледжу і роботі стає прикладом і надихає до нових досягнень!

А також, після яскравих виступів нашої молоді викладачі нашого коледжу поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами, надали детальну інформацію про вступ і відповіли на питання учнів.

Ну і, звичайно ж, Київський коледж міського господарства висловлює свою щиру вдячність керівництву школи N 282, вчителям школи та особисто - заступнику директора з виховної роботи Очеретян Марії Михайлівні - за гостинність та допомогу в організації зустрічі зі школярами!