English is an integral part of the modern world

22 лютого 2019 року виявився достатньо насиченим днем стосовно різноманітних навчально-конкурсних заходів!  В цей день у Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського також пройшла ІХ Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE-2019».

В змаганні на найкращі знання англійської мови, культури та історії англомовних країн прийняли участь одні з найкращих студентів коледжу:
1. Береговий Денис (група КМ-31)
2. Грицинок Олександр (група КМ-21)
3. Деревинський Данило (група КМ-21)
4. Довгополий Владислав (група КМ-21)
     Координатором змагання була викладач англійської мови — Обручнікова Н. Д.

Результати ІХ Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE-2019» будуть оголошені в травні 2019 року. Переможцям гри буде видано дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня на Всеукраїнському та регіональному рівнях відповідно. Іншим учасникам гри будуть видані сертифікати.

Вболіваємо за наших студентів!