Студентська конференція «Математика – країна без меж»

22 лютого 2019 року вже традиційно у Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського пройшла студентська конференція з математики. Тема цього року: «Математика – країна без меж».

Математика в житті людини займає особливе місце. Ми настільки з’єдналися з нею, що навіть не помічаємо її. Швидко змінюється світ і саме життя. В нього входять нові технології. Тільки математика і розв’язування задач в традиційному розумінні не змінює себе. Математичні закони перевірені і систематизовані, тому людина в важкі моменти може покластися на математику. Вона не підведе!

Цього року студенти виступали з цікавими доповідями та презентаціями такими, як:

1. «Застосування математики у Стародавньому Єгипті», Дармограй Оксана (група Ек-21);
  1. «Відсотки», Владіміров Євгеній (група М-21);
  1. «Математики 17-18 ст. в механіці», Ковальова Людмила (група МЕТ-31), Гніденко Іван (група МЕТ-21);
  1. «Математика в архітектурі», Бондарчук Володимир (група Ел-31);
  1. «Симетрія в природі», Крижановський Андрій (група М-31);
  1. «Математика і поезія», Кудояр Анастасія (група Ек-21);
  1. «Математика і психологія», Сиваш Дарія (група Ек-21);
  1. «Математика і мистецтво», Беленок Анастасія (група Дл-21);
  1. «Математика в дизайні», Демченко Максим  (група Ел-21), Коваленко Віталій (група Ел-21);
  1. «Незвичайні графіки», Береговий Денис (група КМ-31), Костюк Євгеній (група КМ-31).

Керували науково-пошуковою роботою студентів викладачі-математики Демехіна І.П., Маркова А.М., Тимкіна Л.Л., викладач механіки Андрєєва Л.А. та голова циклової комісії фундаментальних дисциплін, викладач-математик Тараненко О.С.

Учасникам конференції за якісні презентації та доповіді були вручені іменні сертифікати, а студентська профспілка винагородила студентів солодощами.

Наприкінці конференції усі присутні взяли участь у вікторині з розіграшом призів.