Святкуємо 65 років!

21 жовтня 2011 року Коледжу виповнилося 65 років від дня заснування.

Відкрили урочисті збори ректор Академії муніципального управління Присяжнюк В.К. та директор Київського коледжу міського господарства Романова М.І.

У святкуванні взяли участь завідувач сектора з питань підготовки молодших спеціалістів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Карпенко Є.А., директор департаменту реформування житлово-комунального господарства Міністерства регіонального розвитку та будівництва Олійник Н.І., заступник голови Печерської районної державної адміністрації міста Києва Федоренко О.А., голова спілки голів Рад директорів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Похресник А. К., голова міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Костюк Т.О.

Вони висловили щиру подяку керівництву, викладацькому колективу та працівникам коледжу за невтомну працю у навчанні та вихованні висококваліфікованих фахівців для комунального господарства країни, вручили кращим працівникам почесні грамоти та цінні подарунки.

Привітати коледж з урочистою датою прийшли викладачі-ветерани навчального закладу, випускники минулих років, яким коледж відкрив шлях у науку, на найвищі керівні посади у сфері міського електротранспорту, ліфтового господарства, водо-, електро- та теплопостачання будівель і споруд.

З теплими словами вітання звернулися до присутніх випускники навчального закладу – генеральний директор ПрАТ «ОТІС» Пономаренко М.П., заступник генерального директора корпорації «Київавтодор» Монастирний П.О., головний інженер КП «Київпастранс» Бомбардьоров Ю.П., керівники трамвайно-тролейбусних депо Києва, Луцька, Хмельницького, Івано-Франківська та Кишинева.

Від імені педагогічного колективу коледжу зі словами подяки за сумлінну працю виступила директор коледжу Романова М.І.

Урочисте зібрання супроводжувалось номерами художньої самодіяльності студентів коледжу та випускників минулих років.

Спільним рішенням учасників свята було прийнято ухвалу про створення музею історії Київського коледжу міського господарства Академії муніципального управління.