Студенти коледжу відвідали Музей Шістидесятництва

Вивчення рідної культури, мови не обмежується лише роботою на заняттях та вдома.

05.02.2019 року у рамках декади , приуроченої до Всесвітнього Дня рідних мов 21лютого, студенти груп М-21, Ек-21, Дл-21 разом з викладачами української мови та літератури Дегтярчук Вікторією Вікторівною та Улицькою Інною Ігорівною відвідали Музей Шістидесятництва, що розташований у м. Києві , за адресою вул. О. Гончара 33 - А .

Враження незабутні. Перед нашими очима повстали буремні 60-роки ХХ століття.

Ще молоді , сповнені творчого натхнення Л. Костенко, Алла Горська, В`ячеслав Чорновіл, В. Стус, Левко Лук`яненко та інші митці-шістидесятники дивилися на нас у експозиціях Музею, стверджуючи, що вічною і водночас молодою є українська мова, національна культура.

І це є безумовним поштовхом до ії розвитку, вивчення.

Дуже хотілося, щоб і Ви, шановні, друзі разом з нами помандрували чудовими залами Музею Шістидесятництва.