Студентський спецсемінар на тему «Першорозум України»

22 листопада 2018 року у день народження українського мислителя Григорія Савича Сковороди цикловою комісією документознавчих дисциплін було проведено студентський спецсемінар на тему «Першорозум України».

Він проходив у рамках культурно-просвітницької програми Міністерства освіти і науки України Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».

Присутні в залі студенти 1-3-х курсів були ознайомлені із творчою спадщиною, педагогічними принципами й філософськими ідеями Г. Сковороди, а саме: дізналися про ті фактори, які впливали на формування світогляду майбутнього мислителя, пізнали його філософські ідеї та творчу спадщину, і безсумнівно відкрили для себе щось непізнане в ньому.

Багатогранність таланту мандрівного філософа представили у своїх доповідях студенти коледжу Зубова Ольга (Км-11), Іноземцева Дарина (Дл-11), Беленок Анастасія (Дл-21), Крижанівський Микола (КМ-21), Поліщук Сергій (КМ-21), Костюк Євген (КМ-31) та Береговий Денис (КМ-31).