Театралізована вистава «Листи з фронту»

8 травня 2018 року в Київському коледжі міського господарства відбувся День пам'яті та примирення, присвячений 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 та 9 травня завжди викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли весь її тягар. Ми вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили у боях за рідну землю.

Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу.

Студенти коледжу [під керівництвом заступника директора коледжу Пустовойт Л.А., керівників театральної студії – Попсуй Мар’яни, вокальної студії – Ященко Світлани і студії танцю Похтель Дарії] підготували театралізовану виставу «Листи з фронту». Під час заходу зі сцени лунали пісні та вірші про війну, уривки листів з фронту.

Відеоматеріал, що підготував Махлун Артем (гр. МЕТ-31), доповнював виставу: студенти, викладачі та гості коледжу змогли згадати улюблені фільми про війну, побачити хроніку тих років, а головне – фотографії своїх матерів або батьків, дідусів, прадідів, що назавжди залишаться в нашій пам’яті як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, – приклад патріотизму для нащадків.

На свято були запрошені вельмишановні гості, а саме: Останіна Антоніна Григорівна, мужня жінка, яка в роки окупації Києва разом із Іваном Даниловичем Кудрею працювала у розвідці Київського підпілля; Самусик Микола Іванович, ветеран Другої світової війни, колега відомого всім фізика-ядерника Ігоря Васильовича Курчатова; та наша любима Федоненко Таїсія Іванівна, яка пропрацювала у коледжі понад 50 років.

Виконуючий обов’язки ректора Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Казарін Володимир Павлович від імені ректорату, викладацького складу та студентів привітав усіх зі святом, побажав здоров’я, щастя та довголіття, подякував ветеранам за Велику Перемогу, післявоєнну працю та розбудову нашої Країни.

Директор коледжу, Відмінник освіти України Романова Маргарита Іванівна побажала всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою нам і нашим родинам.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили України від фашизму.