Студенти коледжу відвідали ПрАТ «Київський маргариновий завод»

20 квітня 2018 року в рамках практичного заняття студенти груп ЕкЕл-11, М-11 під керівництвом викладачів коледжу Горащенко І.І. і Сафіної О.В. відвідали ПрАТ «Київський маргариновий завод»

Під час екскурсії студенти детально ознайомилися з технологічними процесами підприємства, сучасними системами автоматизованого керування та програмним забезпеченням, а також спостерігали за усіма виробничими процесами при виготовленні продукції та переконалися, що розвиток сучасного виробництва залежить від новітніх технологій, обладнання та відповідального ставлення працівників до своїх обов’язків.

Керівництво коледжу всіляко сприяє проходженню студентами практик на провідних підприємствах і в організаціях різних галузей міського господарства, адже лише за умов поєднання навчання та практичного досвіду можна досягти бажаного результату і стати кваліфікованим спеціалістом.