Учні ЗНЗ № 119 та СШ № 264 Деснянського району взяли участь у Дні відкритих дверей

16 квітня 2018 року за участю фахівців Деснянської районної філії КМЦЗ для учнів старших класів загальноосвітніх ЗНЗ № 119 та СШ № 264 було проведено День відкритих дверей навчальних закладів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського та Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Від коледжу виступали завідувач денного відділення Бондарчук Інна Михайлівна та студенти коледжу Миронюк Юлія та Поліщук Сергій. Студенти коледжу із захопленням розповідали про свій навчальних заклад, демонстрували презентацію «Моя професія – моє майбутнє», активно спілкувалися з аудиторією та відповідали на запитання школярів.