Захист Курсових проектів та робіт 2018

4 квітня 2018 року на відділенні «Екології, комп’ютерних систем та автоматизації» черговий крок вперед на шляху професійної підготовки здійснили студенти третього курсу спеціальності «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд». Студенти представили результати роботи науково-пошукового характеру з дисципліни «Електропостачання будівель і споруд».

Відкритий захист науково-практичних робіт став логічним завершенням семестрового навчання студентів, які ґрунтовно представили основні результати власних досліджень, розглянули питання модернізації систем електропостачання житлових мікрорайонів, промислових підприємств Києва та Одеси, торгово-розважального центру Ocean Plaza та торгово-оздоровчого комплексу по вулиці Гришка у місті Києві, торгово-розважального центру КАРАВАН у місті Кривий Ріг тощо.

Усі члени комісії відмітили високий творчий потенціал майбутніх інженерів нашої Держави!

А 26 березня 2018 року відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Економіка і підприємництво» студентів 4-го курсу спеціальності «Експлуатація, ремонт та енергопостачання міського електротранспорту».

У доброзичливій атмосфері творчого наукового пошуку молоді дослідники представили та обговорили результати своєї роботи, вислухали запитання аудиторії і поради викладачів щодо змісту подальших досліджень теми міського господарства у дипломних проектах.

Бажаємо нашим чотирикурсникам нових вагомих результатів, наснаги та креативності в майбутньому!