Міське методичне об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва

14 лютого 2018 року на базі Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відбулося засідання міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ I–II рівнів акредитації міста Києва.

Відкрив засідання голова ММО Дехтяр Володимир Дмитрович. Зі вступним словом до колег звернувся директор Навчально - наукового центру організації освітнього та виховного процесу ТНУ ім. В.І. Вернадського Радомський Ігор Петрович.

Цікавим для всіх став виступ директора коледжу Романової Маргарити Іванівни, яка ознайомила учасників засідання з історією коледжу, сьогоденням та планами навчального закладу на майбутнє.

Актуальні проблеми відношення сучасних студентів до фізичного виховання  висвітлила кандидат психологічних наук, зав. кафедри фізичного виховання ТНУ ім. В.І. Вернадського Добровольська  Наталія Анатоліївна.

У практичній частині засідання пройшла презентація національного бойового мистецтва – бойового гопака під керівництвом викладача коледжу Тарнавського Артура Миколайовича. Він зазначив, що Бойовий Гопак – це шлях українського лицаря-захисника свого народу, мови, звичаїв, обрядів, традицій, історії та української правди.