Студентська конференція "РІЗНІ ГРАНІ МАТЕМАТИКИ"

З березня 2018 року в стінах Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського вже традиційно відбулась студентська математична конференція. Вона була організована викладачами математики у рамках Тижня циклової комісії фундаментальних дисциплін.

Ведуча конференції Маркова Аліна Миколаївна, викладач математики, зазначила, що тепер без математики не обходиться жодне фундаментальне відкриття у фізиці, хімії, біології, технічних, економічних та інших науках. Математика знайшла своє місце і при вивченні Всесвіту, і в шахах, і в фракталах. Тому дуже важливо, щоб студенти нашого коледжу мали добрі знання з математики і вміли їх застосовувати до вивчення спеціальних дисциплін.

У конференції взяли участь студенти І–ІІІ курсів. Доповіді підготували та виступили:

1. Ковальова Людмила (гр. МЕТ-21) «Цікаві многогранники»

2. Григорян Артем (гр. М-21) «Фрактали. Бенуа Мальдеброт»

3. Лісучевський Олександр (гр. КМ-11) «Фрактали в природі»

4. Солодко Ксенія (гр. Дл-21), Острянко Юлія (гр.Дл-21) «Чоловік, що пізнав математику самостійно»

5. Крушеницький Ярослав (гр. Ел-21), Шевчук Владислав (гр. Ел-21) «Архімед та його винаходи»

6. Костюк Євгеній (гр. Км-21), Береговий Денис (гр.Км-21) «Математика і музика»

7. Косенко Валерій (гр. Км-31), Штанько Єгор (гр. Км-31) «Математика і космос»

8. Гриневич Яна (гр. Ек-21), Єреденко Ірина (гр. Ек-21) «КубікРубіка»

9. Дроздов Валентин (гр. Км-31), Фесканич Микола (гр. Км-31) «Математика і шахи».

Керували науково-пошуковою роботою студентів викладачі-математики Демехіна І.П., Маркова А.М., Силенок Г.А., Тараненко О.С.

Директор коледжу Романова М.І. видала іменні сертифікати усім студентам-учасникам конференції за якісні презентації та доповіді, а студентська профспілка винагородила учасників солодощами.

Наприкінці конференції усі присутні взяли участь у вікторині з розіграшем призів.