Випускники коледжу успішно захистили Дипломні проекти та склали Державний комплексний кваліфікаційний екзамен

Січень – традиційно місяць, коли майбутні випускники Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського захищають перед поважними членами ДЕК свої перші вагомі творчі досягнення.

На відділенні «Екології, комп’ютерних систем та автоматизації» захист дипломних проектів проходив 29 та 30 січня в лабораторії Електричних машин і автоматизованого електроприводу.

Екзаменаційну комісію очолював головний інженер КП «Київміськсвітло» Гамоля Сергій Іванович, який і сам закінчив коледж у 1979 році. За результатами захисту комісія відмітила високий рівень підготовки фахівців спеціальності Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд, оцінивши більшість робіт на найвищий бал, та підкреслила актуальність отриманої випускниками професії в сучасному світі. Студенти Денисевич Дмитро, Романенко Андрій та Стафійчук Юлій підтвердили право на отримання диплома з відзнакою.

Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

На відділенні «Транспорту, управління та діловодства» пройшов Державний комплексний кваліфікаційний екзамен спеціальності Організація обслуговування на транспорті.

Комплексність державних випробувань дозволила оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, якими повинен володіти випускник Коледжу. За результатами навчання та оцінок за Державний кваліфікаційний екзамен дипломи з відзнакою отримали 6 студентів, а саме: Алексієнко Маргарита, Зорка Вікторія, Капран Софія, Лупеха Дар’я, Ляшок Валентина, Потапова Дар’я.

Викладачі циклової комісії бажають своїм молодим колегам обрати правильний життєвий шлях та досягти в подальшому професійних успіхів!