Інтелектуально-розважальний конкурс

10 листопада 2017 року в Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського в рамках тижня циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій відбувся інтелектуально-розважальний конкурс. До участі  були залучені студенти ІІІ курсу відділення екології, комп’ютерних систем та автоматизації . Мета конкурсу – сприяння подальшому розвитку пізнавальних здібностей студентів, виховування стійкого інтересу до математики та фізики, культури наукового мислення, розвитку позитивного емоційного ставлення до вирішення нестандартних ситуацій, креативного мислення,  виховання  здатності взаємодіяти в команді. Протягом конкурсу команди груп Ек-31, Ел-31 та КМ-31 змагалися в шести раундах: «Далі-далі», «Підказки», «Анаграми», «Тести», «Брейн-ринг» та «Представлення проектів студентів», давали відповіді на бонусні запитання.

Свято організували та провели викладач математики Ганна Анатоліївна Силенок і викладач фізики Інна Андріївна Плешивцева.

Запрошені, гості та учасники гри отримали максимум задоволення та мали змогу ще раз переконатися, що «… математика є прообразом краси світу...» (І. Кеплер).

Шановне журі нагородило переможців солодкими подарунками. А командні місця розподілилися наступним  чином: