Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

Неначе й непомітно, але впевнено увійшла в свої права осінь, котру ознаменував один з найбільш шанованих у слов’ян місяців ‒ жовтень. Українська назва другого осіннього місяця не потребує будь-яких пояснень: довколишні гаї зодяглися в найпривабливіший ‒ жовтогарячий колір.

Та прекрасний він не лише за своє яскраве вбрання, а й за те, що в жовтні, а саме 14 жовтня, серед прадавніх християнських свят в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Проте цей день багатогранний, бо 14 жовтня ми відзначаємо і День українського козацтва, і День вояків УПА, і День захисника України.

12 жовтня Київський коледж міського господарства відзначив свято Покрови та День захисника України. Чудову програму на честь свята підготували студенти гр. МЕТ-21 із своїм куратором М.Л. Наздратенко. Присутні мали можливість познайомитися з історією християнського свята, звичаями та традиціями українського народу, героїчними сторінками нашої Вітчизни, адже славне українське козацтво та вояки УПА пов’язували свої бойові подвиги з Пресвятою Богородицею, яка була заступницею і покровителькою у їх звитягах.

На святі звучали козацькі, повстанські пісні та поетичні твори, які прославляють наших славних захисників у нелегкий час боротьби з російськими загарбниками й спонукають кожного українця шанувати і берегти рідну землю.

Зі святом Покрови!

З Днем захисника України!