День працівників освіти 2017

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Силами талановитих студентів коледжу та за участі студентської ради коледжу була підготовлена святкова програма для дорогих викладачів, працівників та студентів коледжу.

До Дня працівника освіти в коледжі було проведено День самоврядування.

Усім студентам хоч раз у житті хотілося б опинитись на місці викладача, а викладачам – на місці студента. Тому 29 вересня на один навчальний день викладачам та студентам запропонували помінятися місцями. Студенти з відповідальністю підійшли до виконання ролі викладачів, добросовісно підготувалися до навчальних занять. А викладачі спробували себе у ролі студентів.

А в 11.30 всіх бажаючих запросили до актової зали, де відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти 2017.

З вітальними словами до присутніх звернулася директор  Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Романова Маргарита Іванівна. Не лише щирими, теплими словами вітав керівник працівників коледжу, а ще й нагородив почесними грамотами та подяками за сумлінну, плідну працю викладачів та керівників навчальних груп, які віддано працюють на благо навчального закладу і студентства.

Студентство привітало і молодих викладачів, які тільки в цьому році прийшли працювати до нашого коледжу.

Привітала викладачів коледжу і батьківська рада.

У концертній програмі лунали пісні вокальної студії коледжу, а розпочалася програма флешмобом студентства коледжу.

Маємо надію, що все тепло, яке учасники святкового заходу намагались влити у серця присутніх, буде зігрівати протягом навчального року і підтримувати позитивний настрій кожного робочого дня.

Ще раз зі святом Вас, наші працьовиті, талановиті, непохитні, завжди привітні викладачі!