Урочистості з нагоди посвяти першокурсників 2017 року у студенти ККМГ ТНУ ім. В.І.Вернадського

У Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського 1 вересня 2017 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти в студенти.

З вітальними словами до всіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки ректора Таврійського національного університету імені В.І.  Вернадського Казарін Володимир Павлович. Він привітав з початком нового навчального року , побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчого натхнення.

Директор Коледжу Романова Маргарита Іванівна у своїй промові запевнила першокурсників у правильності вибору місця навчання , адже Коледжу в цьому році виконується 71 рік. За цей час він випустив не одне покоління фахівців, які працюють у різних куточках не лише країни, а й світу.

Під час урочистостей студенти та викладачі коледжу вшанували пам'ять про Великого Кобзаря покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко.

Випускники коледжу, директор Дарницького трамвайного ремонтно-експлуатаційного депо «Київпастранс» Горейко Володимир Володимирович та завідувач денним відділенням Авершина Людмила Григорівна не лише привітали першокурсників а й  вручили студентські квитки та навчальні журнали керівникам груп та кращим студентам   МЕТ-11 та МТДл-11.

З теплими словами до студентів звернувся багаторічний Голова Державної екзаменаційної комісії з екології, відповідальний працівник ПРАТ «Київводоканал», член письменників України   Азманов Валерій Іванович.  Студентські квитки та навчальні журнали з його рук отримали  керівники груп  та студенти  ЕкЕл-11 та М-11.

Випускник коледжу1971 року, Відмінник освіти України, заступник директора коледжу з навчально-виробничого навчання Федотов Анатолій Володимирович вручив студентські квитки  та навчальний журнал керівнику та студентам групи КМ-11.

До  студентського гурту приєдналися вступники, які закінчили школу і навчання в професійно-технічних училищах. Їх вітала і вручала студентські квитки випускниця коледжу, завідувач денним відділенням Бондарчук Інна Михайлівна.

Естафету знань першокурсникам прийшли передати студенти старших курсів-  Лупеха Д., Романенко А. і  випускники Коледжу-  Зайчук Є. та  Чуприна Р.

Студенти першокурсники проголосили клятву студента.

До свого студентського братства першокурсників урочисто приймала студентська рада коледжу. Програму привітань доповнили своїми піснями учасники вокальної студії Коледжу.

Група ЕкЕл-11 – керівник групи Горащенко Ірина Іванівна

Група МЕТ-11 – керівник групи Орендерчук Галина Олексіївна