Акція "Вісла". Музейна платформа історика

28 квітня 1947р. комуністична влада Польщі розпочала акцію «Вісла» з виселення українців Лемківщини, Посяння, Підляшшя та Холмщини на території західної та північної Польщі. Цій темі була присвячена чергова зустріч у рамках музейного освітнього проекту «Музейна платформа історика».

28 квітня 2017 року студенти груп МДл-11 та МТ-31 разом з викладачами коледжу Любченко Л.В. та Кучмою О.В. відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Про трагічні події 70-річної давнини та їхні наслідки розповідав декан історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор Іван Патриляк.

На початку зустрічі він наголосив, що акція «Вісла» стала заключним акордом польсько-українського протистояння ХХ століття. Історик виокремив основні етапи польсько-українських взаємовідносин, які загострювали стосунки між обома народами.